Hotel Minor České Budějovice

Hotelu Minor České Budějovice 11 Hotelu Minor České Budějovice 12 Hotelu Minor České Budějovice 13 Hotelu Minor České Budějovice 14 Hotelu Minor České Budějovice 15 Hotelu Minor České Budějovice 16 Hotelu Minor České Budějovice 17 Hotelu Minor České Budějovice 18 Hotelu Minor České Budějovice 19 Hotelu Minor České Budějovice 20 Hotelu Minor České Budějovice 21 Hotelu Minor České Budějovice 22

.Hotel Minor najdete v klidné části města České Budějovice. K dispozici je uzavíratelné parkoviště. Zdarma připojení k internetu na pokojích bezdrátovým systémem Wi-Fi a v restauraci prostřednictvím pevných internetových zásuvek.Pokoje v Hotelu Minor jsou vybaveny sprchou, WC, sat-TV a minibarem. K dispozici je uzavíratelné parkoviště. Zdarma připojení k internetu na pokojích bezdrátovým systémem Wi-Fi a v restauraci prostřednictvím pevných internetových zásuvek. K dispozici Vám bude restaurace a uzavíratelné parkoviště.


Ve volném čase mohou hosté Hotelu Minor využít této nabídky: Možnosti prohlídky historického centra města Českých Budějovic, Hluboké nad Vltavou, Holašovic nebo Českého Krumlova. Dále Vám můžeme zprostředkovat exkurzi v pivovaru BUDVAR, spojenou s ochutnávkou piva. Rezervace letenek na vyhlídkové lety po okolí. Vyhlídkové plavby po řece Vltavě. Zajištění rybolovu a lovu zvěře. Návštěva letní a zimní plovárny. Jízda na kolech do širokého okolí za pamětihodnostmi, po cyklistických stezkách.


Méně o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-minor@toprague.cz
Adresa: Školní 293/8 České Budějovice


Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Minor České Budějovice věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Minor České Budějovice se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist